Referanslarımız

Deneyimlerimiz ve Başarı Hikayelerimiz

Roombadi Mobil ve Web Uygulaması ile yeni ilan yaratarak ev arkadaşı arayabilir, harita üzerindeki ilanlarla güvenilir bir ev bulabilirsiniz. Favorilere ekleme özelliği ile dikkatinizi çeken ilanları kontrol altında tutabilir ve canlı sohbet üzerinden ev sahibiyle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Microsoft Dynamics 365 altyapısı kullanılarak React ile tasarladığımız İnsan Kaynakları Mobil Uygulaması ile çalışanların izinleri, masrafları ve timesheet gibi takip gerektiren işlerin girişlerini, onaylarını yapabilir, ekibinize atadığınız görevleri yönetebilir ve özlük bilgilerini kontrol altında tutabilirsiniz. 

ABD’deki sağlık sektöründe kullanılan Cover.ME alanında öncü bir hizmet sunmaktadır. Ulusal veritabanı entegrasyonu ile hasta bilgilerinin takibini yapabilir, sigorta işlemlerini uygulamanın sizin için hesapladığı risk faktörleri doğrultusunda işlem altına alabilir ve dosyaları kontrol altında tutabilirsiniz.

Sportif Mobil ve Web Uygulamasınu kullanarak kişiselleştirerek takip edeceğiniz en yeni spor haberleri, videolar ve PodCast’ler ile hiçbir spor haberini kaçırmazsınız.

Servisler

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Eskimiş ve artık ihtiyaçlarınıza cevap veremeyen, zaman kaybına sebep olan ve verimliliğinizi düşüren, yenilemeyi düşündüğünüz, orta veya büyük ölçekli yazılım çözümlerinizi, bütçeniz ve iş mantığınız çerçevesinde belirleyerek, süreç ve iş analizini yaparız.

Portföyünüzdeki yazılımlarınızın uyumsuz çalıştığını düşünüyorsanız veya portföyünüze yeni ekleyeceğiniz bir yazılımın diğerleriyle uyumlu çalışmasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Uzmanlarımız tarafından analizi yapılarak ortaya çıkan ihtiyaçları karşılıklı belirleyerek , anahtar teslim proje veya kısmi yazılım geliştirme , entegrasyon ihtiyaçlarını uçtan uca yönetiyoruz.

Bilişim Teknolojileri alanında , uzman ve tecrübeli insan kaynağına ulaşmak en büyük problemlerinin başında gelmektedir. 

Bilişim Teknolojileri alanında sunduğumuz seçme ve yerleştirme hizmetimizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş yöntemler kullanarak kalite odaklı bir hizmet anlayışı ile karşılarız.

Yazılımların planlama aşamasındaki en önemli detay ve en temel çözüm yazılım danışmanlığı hizmetlerinden destek alınmasıdır. Yazılım danışmanlığı aldığınız zaman projenin gereksinimleri, geliştirme sürecine dair yol haritası gibi ayrıntıları düşünmek zorunda kalmazsınız.

Kurumunuzda, BT teknolojilerine dair, uçtan uca danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Doğru şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiş bir mobil uygulama, milyonlarca insanın markanıza dokunmasını sağlar, potansiyel müşterileriniz ile gerek yeni kampanyalarınız gerekse bilgilendirmeleriniz için çok daha hızlı ve etkili bir şekilde iletişime geçebilmenize olanak tanır. 

Günümüzde kurumsal bir web site sahibi olmak sektör fark etmeksizin tüm firmalar için bir zorunluluk haline geldi.  Günümüzdeki tüm kurumsal firmalar mutlaka kurumsal bir web siteye sahiptir.

Hakkımızda

Teknolojiyle güçleniyor, yetenekle hareket ediyoruz.

Bilgi Teknolojileri alanında dış kaynak sağlayan, seçme
yerleştirme hizmeti sunan, özel yazılım çözümlerin
geliştirilmesi ve uygulanmasında uzmanlaşmış bir bilgi
teknolojisi şirketiyiz.

Sadece kurumsal mimari ve stratejik planlama gibi çok 
iyi bildiğimiz konularda danışmanlık hizmeti
sağlarız. Ama gerçekten biz kimiz?

Müşterilerimizin mimari ve bilgi teknolojileri ekiplerinin
bir uzantısı olarak düşünen ve hareket eden bir grup
mühendis ve iş insanıyız.

Konu teknoloji ve esnek bir iş modeli bulmaya
geldiğinde yaratıcı olmaktan korkmayan ve
gerektiğinde kolları sıvayan bir ekibiz.

Referanslarımız
Blog

Bizim Perspektifimizden...